Дмитро Підручний: «Підтримка співвітчизників завжди мотивує та надихає»
15 Лютого 2022 Поділитися
Дмитро Підручний: «Підтримка співвітчизників завжди мотивує та надихає»

Черговий змагальний день ХХІV зимових Олімпійських ігор розпочався для українських вболівальників з чоловічої естафети у біатлоні, в якій наша збірна у складі Богдана Цимбала, Артема Прими, Антона Дудченка та Дмитра Підручного посіла 9-е місце серез 21-ї команди-учасниці.

Після виступу капітан чоловічої збірної України з біатлону Дмитро Підручний прокоментував сьогоднішню гонку.

«У кожного спортсмена на кожну гонку стоїть завдання відпрацювати на максимум, показати кращий результат. На жаль, сьогодні наша команда з цим не впоралася. Ні на стрільбі, ні на трасі. Треба розібратися в помилках», - сказав біатлоніст.

«Про свій етап можу сказати, на стрільбі стоячи не впорався зовсім. Два штрафних кола - це неприпустимо. Це завадило підтягнути команду на, можливо, одну позицію вище. По трасі намагався зробити максимум. На останньому колі боротьба з австрійцем була більш тактична. На останніх метрах зробив фінішний ривок й цього вистачило, щоб його випередити», - додав Дмитро.

Він також висловив слова вдячності українцям за підтримку: «Сьогодні на стадіоні було багато наших людей з українськими прапорами. Й по трасі бачив багато наших вболівальників, представників Олімпійської місії України. Це дуже мотивує та надихає! Дуже дякую всім за підтримку».

Медіа