Запорізькі стрибуни у воду обговорили питання гендерної рівності в спорті під час #OlympicLab
16 Лютого 2022 Поділитися
Запорізькі стрибуни у воду обговорили питання гендерної рівності в спорті під час #OlympicLab

До Запорізької СДЮШОР «Мотор – Січ», де проходив юнацький чемпіонат України зі стрибків у воду, з всеукраїнським проєктом Національного олімпійського комітету України #OlympicLab завітали представники регіонального олімпійського осередку.

Перед відкриттям змагань гості разом з іменитими спортсменами регіону провели для юних спортсменів лекцію на тему гендерної рівності у спорті.

Представники НОК пояснили, що зараз Міжнародний Олімпійський комітет (МОК) прагне щоб у Олімпійських іграх брала участь рівна кількість дівчат та хлопців. Бронзова  призерка Олімпійських ігор в  Сіднеї-2000 у синхронних стрибках з 3 метрового трампліна, дворазова чемпіонка світу, Олена Жупіна  та Заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту, Тетяна Турова пояснили учасникам, що кожен вид спорту має свої особливості, тож відштовхуючись від них, МОК воліє вирівняти кількість спортсменів обох статей, а також   навели приклади видів спорту в яких пліч-о-пліч виступають чоловіки та жінки й розповіли про появу змішаних естафет.

Усі дізнались щось нове, діти ставили питання та отримували вичерпні відповіді, а  також подарунки від НОК України.

Останнє в медіа