В Одесі відзначили 30-річчя перемоги Віктора Петренка на Олімпійських іграх
18 Лютого 2022 Поділитися
В Одесі відзначили 30-річчя перемоги Віктора Петренка на Олімпійських іграх

В Одесі відбувся вечір, присвячений 30-річчю перемоги українського фігуриста Віктора Петренка на Олімпійських іграх в Альбервілі. 15 лютого 1992 року він переміг в одиночному катанні.

На відеозв’язок з Одесою вийшов сам герой, а також його тренери Галина Змієвська і Валентин Ніколаєв, який живуть і працюють в США.

На урочистий захід завітали керівники спорту регіону Валентина Кольчак, Микола Мільчев, Руслан Пуздрач, а також олімпійські чемпіони Яків Железняк, Микола Авілов, Олена Соколовська, директор СДЮШОР «Крижинка» в ії золоті часи Володимир Мельниченко, учасник Олімпійських ігор-2014 Яків Годорожа, перша майстриня спорту СРСР з фігурного катання Оксана Белоусова, а також нинішні тренери і юні вихованці СДЮШОР «Крижинка», які тільки мріють про Олімпійські ігри.

В теплій олімпійській атмосфері Віктор та його тренери пригадали – і з посмішками, і зі сльозами на очах – свій шлях до олімпійської вершини, акцентували увагу на головних моментах, а почесні гості заходу з щирого серця привітали героїв вечора.

Голова відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області Микола Мільчев відзначив, що подібні заходи планується зробити регулярними.

Медіа