Дмитро Підручний: «Боровся до останнього, аби піднятися якомога вище»
18 Лютого 2022 Поділитися
Дмитро Підручний: «Боровся до останнього, аби піднятися якомога вище»

На зимових Олімпійських іграх розіграли останній комплект нагород в біатлоні. Завершальною гонкою в цьому виді став мас-старт старт серед чоловіків. Вперше за останні 20 років Україна була знову представлена у цій дисципліні.

Найкращий результат серед українців показав Дмитро Підручний, який у підсумку став 24-м.

«Той момент, що після першої стрільби їхав разом з лідерами не вплинув на подальше влучання, тут більше втрутилася погода. Сильний вітер на другому рубежі визначив подальший хід гонки. Після трьох промахів було важко щось вдіяти. Так само і в стійці, попри те, що намагався виважено стріляти, поривчастий вітер знову завадив. Та я доклав максимальних зусиль, аби навіть на трасі боротися за те ж 24-те місце, щоб бути як найвище», - прокоментував біатлоніст сьогоднішній виступ, зауваживши що в цілому показники на Олімпійських іграх в Пекіні були гідними.

«Шанси були у кожній гонці позмагатися за високі місця. Я задоволений і індивідуальною гонкою, спринтом і гонкою переслідування. Зважаючи на всі негаразди, що були, і погодні умови, і проблеми зі здоров'ям, вважаю 13-те й 18- те місця досить непоганим результатом при нинішній конкуренції. Я боровся з усіх сил».

Медіа