Україна зустріла віцечемпіона Пекіна-2022 Олександра Абраменка!
19 Лютого 2022 Поділитися

Сьогодні в аеропорту «Бориспіль» українська столиця зустріла володаря срібної нагороди ХХІV зимових Олімпійських ігор з лижної акробатики Олександра Абраменка, нашу збірну з фристайлу та представників фігурного катання.

Нагадаємо, в олімпійському Пекіні Абраменко, який виборов олімпійське «золото» в Пхьончхані-2018, продовжив чудову медальну традицію й приніс рідній країні в День Єднання таке важливе звершення. Він увійшов до когорти найтитулованіших фристайлістів світу, маючи дві олімпійські медалі.

Зустріли досвідченого та талановитого спортсмена Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, віцепрезидент Національного олімпійського комітету України Микола Томенко, представники Збройних Сил України, вболівальники, друзі наших спортсменів, представники засобів масової інформації.

«Срібний» герой Олімпіади-2022 Олександр Абраменко подякував усім за неймовірну підтримку та теплу зустріч, нагадавши, що цю медаль він присвячує рідній країні. Наш чемпіон наголосив, що після здобуття двох олімпійських нагород має мрію відкрити спортивний зал з фристайлу в Києві, до якої буде впевнено йти.

Українські олімпійці та їх наставники поділилися з предстаниками ЗМІ враженнями від свого перебування та виступів на найпрестижнішому старті чотириріччя, отримавши купу квітів та гарного позитивного настрою по прибуттю.

Медіа