Проєкт НОК України "Моя олімпійська мрія" завітав до вихованців ДЮСШ "Електрометалург"
21 Лютого 2022 Поділитися
Проєкт НОК України

У Дніпропетровській області триває реалізація проєкту Національного олімпійського комітету України «Моя олімпійська мрія», головною метою якого є популяризація олімпійських ідеалів та цінностей, здорового способу життя й спонукання до спортивних амбіцій вихованців ДЮСШ.

 Цього разу до всеукраїнської акції долучилися юні вихованці дитячо-юнацької спортивної школи "Електрометалург" Нікопольського заводу феросплавів.

До хлопців та дівчат завітала випускниця цієї ДЮСШ, МСМК з легкої атлетики (метання молоту) Олена Шуть (Шамотіна). Тут вона розпочинала спортивний шлях, розвиваючи майстерність під керівництвом Заслуженого тренера України Володимира Воловика.

Тепер під керівництвом цього спеціаліста тут займається нове покоління легкоатлетів. Які залюбки поспілкувались з гостею, яка для них є прикладом у спорті та житті. А також Олена Шуть є доказом, що успіх не приходить миттєво, для цього потрібно багато важко працювати, починаючи саме з ДЮСШ. Адже першою сходинкою до Олімпу для будь-якого атлета є саме ДЮСШ.

Діти отримали безліч позитивних емоцій від майстер-класу та живого спілкування з титулованою спортсменкою. А на завершення заходу Олена вручила спортсменам і тренерам набори м’ячів від голови обласного олімпійського осередку Андрія Павелка та НОК України, що мають допомогти їм у проведенні навчально-тренувальних занять і активного дозвілля.

 

Медіа