Миколаївські школярі пізнавали себе в #OlympicLab разом з гандболістками «Реалу»
22 Лютого 2022 Поділитися
Миколаївські школярі пізнавали себе в #OlympicLab разом з гандболістками «Реалу»

Сьогодні у Миколаївському муніципальному колегіумі імені Володимира Чайки відбулося спортивне свято, організоване обласним відділенням Національного олімпійського комітету України.

У рамках Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та молоді #OlympicLab у гості до учнів п'ятих класів прийшли гравці миколаївського гандбольного клубу жіночої суперліги «Реал» разом із головним тренером Олександром Гурським.

Реалізували модуль проєкту «Розвиток/добробут - пізнай себе» у вигляді своєрідного майстер-класу. Участь у заході взяли також і  вихованки гандбольного відділення ДЮСШ «Спартак», яких у стінах колегіуму тренує заслужений учитель України Федір Граматик.

П'ятикласникам було на що подивитися, а юним гандболісткам сподобалося спільне тренування з однією з найкращих команд України. Вони щиро раділи, коли закидали семиметрові у ворота, які захищали голкіпери із суперліги. Запам'ятаються дівчатам і цікаві вправи, виконувати які допомагали їм досвідчені майстри.

Родзинкою заходу стала двостороння гра, проведена «Реалом». А після її закінчення майбутні гандбольні зірки з колегіуму отримали подарунки від обласного відділення НОК – футболки, блокноти, щоденники, значки та книгу «Життя у польоті», авторства  президента НОК України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки.

 

Медіа