Микола Петренчук переобраний головою регіонального олімпійського осередку Рівненщини
23 Лютого 2022 Поділитися
Микола Петренчук переобраний головою регіонального олімпійського осередку Рівненщини

Відбулась VІІ звітно-виборна Асамблея відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

У зібранні взяли участь: 31 делегат старого складу та 49 – нового, з 24 федерацій олімпійських видів спорту, спортивних товариств та відомств, відділення Олімпійської Академії, спортсмени-олімпійці.

Після обговорення доповідей, відзначення кращих членів Відділення подяками НОК України та подарунками, а також, включення до складу Відділення нових суб’єктів олімпійського руху на Рівненщині, відбулись вибори голови відділення НОК України у Рівненській області. За підсумками таємного голосування 42 з 48 голосів делегатів набрав  Микола Петренчук, директор комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, який уже вшосте переобирається на цю посаду.

Першим заступником залишився голова ОО ФСТ «Колос» Анатолій Соляр, а заступником - учасник ХХVІІ літніх Олімпійських ігор, директор комунального закладу «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради Леонід Камлочук.

Було також обрано виконком у складі 13 осіб, склад ревізійної комісії та відповідального секретаря – Юлію Руду, яка й у попередньому скликанні обіймала цю посаду.  

Асамблея прийняла також ряд інших важливих рішень, зокрема, щодо своїх основних завдань на 2022-2025 роки.

Медіа