У Львові відбувся X Міжнародний турнір з вільної боротьби пам'яті Ігоря Первачука
23 Лютого 2022 Поділитися
У Львові відбувся X Міжнародний турнір з вільної боротьби пам'яті Ігоря Первачука

Протягом двох днів, у Львові, у спорткомплексі СКА, за підтримки регіонального осередку Національного олімпійського комітету України, проходив Х-й ювілейний Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Майстра спорту України міжнародного класу, багаторазового чемпіона України, Європи та світу серед юніорів та володаря Кубка світу Ігоря Первачука.

Мета турніру – популяризація вільної боротьби в Україні, розвиток спортивної майстерності, популяризація здорового способу життя, залучення дітей до занять спортом, і зокрема – вшанування пам’яті відомого спортсмена та тренера Ігоря Первачука.

 “Турнір пам’яті Майстра спорту України міжнародного класу Ігоря Первачука осоливий тим, що зважди в ньому бере участь міжнародне представництво. Цьогоріч на ювілейні змагання приїхали спортсмени з 10-ти країн. Це сприяє тому, що турнір має міжнародне визнання”, – заявив віце-президент Львівської обласної асоціації спортивної боротьби України Ростислав Первачук.

 У змаганнях взяли участь хлопці та дівчата 2007-2009 р.н. та юніори 2002-2005 р.н. з багатьох регіонів України та інших країн (Польща, Угорщина, Молдова, Франція, Італія, Великобританія, Ізраїль, Словаччина, Латвія, Білорусія та ін.). Загалом змагались 587 борців.

 “Звичайно, що завжди приємно брати участь у турнірі такого масштабу. Це змагання, де є дуже хороша конкуренція – хлопцям і дівчатам нелегко боротись за медалі. Після участі в цьому турнірі кожний спортсмен має шанс підвищити власну майстерність”, – поділилась враженнями від змагань чемпіонка світу та Європи з вільної боротьби та бронзова призерка Олімпійських ігор 2020 року в Токіо Алла Черкасова.

Кожний призер Х-го турніру пам’яті Майстра спорту України міжнародного класу Ігоря Первачука отримав спеціальні призи від відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Медіа