ЄЮОФ-2022: Українець Олександр Лісогор – у п’ятірці кращих юних лижників Європи
22 Березня 2022 Поділитися
ЄЮОФ-2022: Українець Олександр Лісогор – у п’ятірці кращих юних лижників Європи

В другий змагальний день XV Зимового Європейського Олімпійського фестивалю, що триває в Фінляндії, українські спортсмени вийшли на старт у чотирьох видах спору. Найкращий результат у збірній показав лижник Олександр Лісогор. Поступившись лідеру 26.2 секунди, він фінішував п’ятим на дистанції 7,5 км класичним стилем.

«Це достойний результат для Олександра. Звісно хотілося б медаль, але маємо ще старти попереду. По ходу сьогоднішнього виступу ми побачили, що він здатен боротися за нагороду. Тож будемо наполегливо працювати на результат», – прокоментував виступ свого підопічного та сина тренер команди лижників Владіслав Лісогор.

До фінальної частини змагань з шорт-треку знову вдалося пробитися Єлізаветі Сидьорко. Попри те, що у фіналі забігу В на дистанції 500 м українка прийшла до фінішу першою, через пенальті у підсумку вона стала 8-ю.

За крок до фіналу у цій дисципліні зупинилася ще одна наша співвітчизниця Ксенія Адаменко, яка посіла 9-ту позицію у підсумковому протоколі.

Нелегким видався сьогодні спринт для юних українських біатлоністів. З двома промахами Олена Городня показала на фініші 29-й результат, це поки найкращий результат для команди Уроша Велепця, Романа Лебюка та Олега Патласова у Вуокатті-2022.

«Для біатлоніста власна зброя – це запорука його успіху. На жаль, через війну, наші спортсмени не мали змоги привезти сюди власні гвинтівки і перед стартом мали лиш одне тренування, щоб опанувати та прилаштуватися до нової зброї, яку нам надав Олімпійський комітет Фінляндії. Користуючись нагодою, дякуємо господарям змагань за допомогу та підтримку. Також висловлюємо велику подяку Олімпійському комітету Естонії, який запросив та дав можливість провести перед стартом ЄЮОФ тренувальний збір на одній з кращих лижно-біатлонних баз світу в Отепя», – відзначив Урош Велепець.

Сьогодні ми також вболівали за гірськолижників, які вийшли на старт в слаломі. Попри те, що лідери змагань демонстрували рівень дебютантів Кубку світу, наші спортсмени зуміли достойно пройти трасу. Найкраще серед українців це вдалося Василю Коржуку, який став 50-м.

Змагання тривають, тож продовжуємо вболівати за наших юних олімпійців. Завтра до боротьби долучаються представники фігурного катання, лижного двоборства та стрибків з трампліна.

Бажаємо перемог українським спортсменам та Україні!

Медіа