Спортсмени з Маріуполя побували на благодійній акції олімпійського осередку Прикарпаття
04 Травня 2022 Поділитися
Спортсмени з Маріуполя побували на благодійній акції олімпійського осередку Прикарпаття

Дарія Гутаріна та її тренер Антон Коссе, які наразі готуються до нових спортивних звершень на базі Івано-Франківської обласної ДЮСШ.

В Івано-Франківську для дітей з родин переселенців реалізовали благодійну акцію «Українським дітям – українська книга». До проведення цього цікавого просвітницького заходу долучився й регіональний олімпійський осередок Прикарпаття, який організував його спортивну складову.

Отримавши пізнавальні друковані подарунки, діти мали гарну нагоду дізнатися більше про олімпійський рух та переглянути показові виступи з боксу та дзюдо.

По-особливому тепло глядачі зустріли представників міста-героя Маріуполя – майстра спорту з боксу Дарію Гутаріну та її тренера Антона Коссе, які наразі тренуються на базі Івано-Франківської обласної ДЮСШ.

Згодом усі охочі стали до спільного фото з відомими спортсменами та тренерами.

До заходу долучились: голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, олімпійці Прикарпаття Ірина Шепетюк, Валерій Літанюк, Віктор Поляков та Сервін Сулейманов, старший тренер збірної команди України з боротьби самбо серед жінок Євген Боднарук, заступник голови Івано-Франківської ОО ФСТ «Динамо» України Василь Шумало.

Медіа