Родинам переселенців влаштували Олімпійський день у Тернополі
03 Червня 2022 Поділитися
Родинам переселенців влаштували Олімпійський день у Тернополі

З нагоди Дня захисту дітей регіональний осередок НОК України в Тернопільській області завітав на спортивну базу обласної організації ФСТ «Динамо». Там для дітей із внутрішньо переміщених родин провели Олімпійський день.

Спортивно-пізнавальний захід розпочався з загальної розминки, яку провела стипендіатка олімпійського осередку Іванна Попадюк, та майстер-класу з самбо.

Після цього п’ять зведених команд, що складалися з 25-ти дітей та правоохоронців, змагалися у конкурсах на силу, швидкість, влучність, координацію рухів – футбольній естафеті, стрибках зі скакалкою, перетягуванні каната, стрільбі з пневматичного пістолета.

Переможених не було – перемогла дружба!

Всі юні учасники отримали олімпійські сувеніри, грамоти та подарунки від організаторів спортивного свята.

До організації та проведення заходу також долучилися поліцейські управління патрульної поліції в Тернопільській області, апарату ГУНП в Тернопільській області, поліцейські Тернопільського районного управління поліції, управління поліції охорони, ГУ ДСНС у Тернопільській області, федерація самбо Тернопільської області, Тернопільська обласна організація ФСТ «Динамо» України.

Медіа