#OlympicLab об’єднав екорух та спорт Рівненщини
09 Червня 2022 Поділитися
#OlympicLab об’єднав екорух та спорт Рівненщини

У Рівному до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища для вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю реалізували екологічний напрямок спортивно-пізнавального проєкту НОК України #OlympicLab.

Підтримали захід учасниця ХХХІ Літніх Олімпійських ігор у Ріо-де Жанейро, переможниця міжнародних змагань з марафонського бігу Світлана Станко та заслужений майстер спорту України з футболу, дворазовий паралімпійський чемпіон Ігор Косенко.

Детальніше про #OlympicLab, завдяки якому відбувається знайомство дітей та молоді з відомими спортсменами, розповів голова обласного відділення НОК України, директор КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» РОР Микола Петренчук. Він також наголосив на важливості виховання екосвідомості молоді країни. Учасники заходу дізналися про негативний вплив на навколишнє середовище шкідливих викидів та проблеми, з якими зіштовхуються через це організатори та учасники Олімпійських ігор.

Усі охочі мали змогу перевірити свої сили в «Олімпійській вікторині» та спортивних конкурсах, переможці та призери яких були нагороджені дипломами, медалями та подарунками, а всі учасники ECOlympic отримали на згадку сувеніри від НОК України.

Медіа