У Тернополі #Olympiclab завітав на майстер-клас з дзюдо
10 Червня 2022 Поділитися
У Тернополі #Olympiclab завітав на майстер-клас з дзюдо

Всеукраїнський спортивно-масовий проєкт для дітей та молоді Національного олімпійського комітету України «OlympicLab» за напрямком «Чат з чемпіонами та навички лідерства» реалізували в рамках спортивно-інформаційного проекту «ВідкрийТЕ Спорт».

З дзюдоїстами зустрілася дворазова бронзова призерка Дефлімпійських ігор, майстер спорту міжнародного класу Марія Бала, яка з юними спортсменами провела розминку, показала деякі прийоми. Учасники заходу могли відчути вагу медалей і поспілкуватися. Також вивчили деякі слова на жестовій мові.

Загалом на тренування зібралися близько сорока учасників різниого віку. Серед присутніх були також і діти-переселенці. Юні дзюдоїсти отримали заряд позитивних емоцій, мотивації та корисні настанови.

А старші спортсмени продемонстрували техніку дзюдо та виконали контрольно-перевідні нормативи під наглядом досвідчених колег та тренера Віталія Гнатишина.

На завершення заходу до діток з побажаннями звернулася стипендіатка відділення НОК України в Тернопільській області Іванна Попадюк і вручила олімпійські подарунки.

Захід організовано та проведено спільними зусиллями регіонального олімпійського осередку ,  Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення ТМР та  Федерації дзюдо самбо Тернопілля.

Медіа