Свято Олімпійського дня-2022 крокує Рівненщиною
16 Червня 2022 Поділитися
Свято Олімпійського дня-2022 крокує Рівненщиною

Півсотні учнів молодших класів разом з батьками зібралося з нагоди відзначення Олімпійського дня на спортивному майданчику рівненського НВК «Колегіум», що входить до мережі шкіл олімпійської освіти України. Учасників заходу привітав та побажав мирного неба та активного дозвілля голова відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області Микола Петренчук.

Війна змінює все і всіх, але кожен знає, що – спорт та фізичні навантаження є прекрасним способом зняття психологічної напруги, що особливо цінується сьогодні.  

 

Приємною несподіванкою для присутніх стала розминка від випускниці НВК «Колегіум», майстра спорту України міжнародного класу з фристайлу, учасниці ХХІІ та ХХІV зимових Олімпійських ігор Анастасії Новосад, яка згодом також долучилася до символічного олімпійського забігу. А далі на учасників чекало багато цікавих спортивних активностей, зокрема естафети, які їм запропонували працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

 

А завершилось свято конкурсом олімпійського малюнку на асфальті, переможців та призерів якого було нагороджено пам’ятними подарунками, а всі учасники отримали олімпійську сувенірну атрибутику НОК України.

Медіа