Вітання від комісії НОК України «Закордонне українство» прозвучало для учасників волейбольного фестивалю українців Великої Британії
15 Липня 2022 Поділитися
Вітання від комісії НОК України «Закордонне українство» прозвучало для учасників волейбольного фестивалю українців Великої Британії

Цими днями в місті Гаддерсфілд за активної участі Асоціації українців Великої Британії (Association of Ukrainians in Great Britain (AUGB)) та українського клубу Гаддерсфілду (Huddersfield Ukrainian Club) відбувся фестиваль волейболу та день сімейної активності, присвячені міжнародному Олімпійському Дню-2022.

До участі у змаганнях зголосилося шість волейбольних команд, які представляли українські громади різних міст Англії. Перемогу у дружніх, але напружених поєдинках, святкувала команда з міста Рочдейла. А присутні діти з родин українців Великої Британії мали змогу позмагатися в настільному тенісі та футболі й поласувати морозивом.

Окрім українських пісенних вітань від місцевих митців, учасників українського волейбольного фестивалю привітали голова комісії Національного Олімпійського комітету України «Закордонне українство» Василь Карленко та членкиня цієї ж комісії, представниця львівського відділення НОК України Оксана Вацеба. 

У своєму відеозверненні з Києва Василь Карленко наголосив на надзвичайній злободенності цьогорічного гасла «Борись, перемагай – мир для України здобувай!», а Оксана Вацеба висловила спільну подяку усім українцям Англії й загалом громадянам Великої Британії за суттєву й відчутну підтримку України у цей надважкий воєнний період.

Медіа