НОК України висловлює співчуття рідним та близьким Анатолія Домашенка
09 Серпня 2022 Поділитися
НОК України висловлює співчуття рідним та близьким Анатолія Домашенка

Олімпійська родина України зазнала важкої втрати.

На 70 році життя перестало битися серце члена НОК України, ексвиконавчого директора організації Анатолія Васильовича Домашенка.

 

Він розпочав свій спортивний шлях з роботи вчителем фізичної культури в рідній школі, згодом став головою комітету з фізкультури та спорту Святошинського району м. Києва, а з 1988 по 1995 був заступником начальника управління у справах молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації. 

 

У 1996 році Анатолій Домашенко від імені української держави передав знакову ікону олімпійській команді, яка ввійшла в десятку найкращих Олімпіади-1996 в Атланті (США). Спеціаліст доклав своїх зусиль до закладання методологічних та організаційних основ підготовки збірної України до системної, результативної участі в Паралімпійських іграх.

 

У 2004 році Анатолій Васильович розробив Національну доктрину розвитку фізичної культури і спорту України, а у 2006 - Концепцію підготовки українських олімпійців  до участі в Олімпійських іграх та Кодекс честі олімпійця України.

 

Анатолій Домашенко був кандидатом педагогічних наук, Заслуженим працівником фізичної культури і спорту України. Мав особливі заслуги з розвитку фізичної культури і спорту в Україні, впровадження здорового способу життя серед населення та олімпійського руху.

 

Олімпійська родина України на чолі з президентом НОК Сергієм Бубкою висловлює співчуття родині, друзям та колегам Анатолія Васильовича.

Останнє в медіа