Історичні успіхи Фельфнера і Брудіна. Підсумки юніорського чемпіонату світу з легкої атлетики у Калі
09 Серпня 2022 Поділитися

Виступити в Колумбії збірній України зокрема допоміг і Фонд солідарності.

Дві медалі здобула збірна України за підсумками юніорського чемпіонату світу (U20) з легкої атлетики, який проходив з 1 по 6 серпня в Калі (Колумбія).

18-річний Артур Фельфнер святкував перемогу у метанні списа (79.36 м). Це перша в історії України золота нагорода у чоловічому списі на рівні юніорських світових першостей і 10-та загалом медаль найвищого ґатунку за всю історію наших виступів на чемпіонатах світу з легкої атлетики серед юніорів.

На третю сходинку п'єдесталу у метанні диска з особистим рекордом (63.30 м) здобув 17-річний Михайло Брудін. На юніорських чемпіонатах світу в чоловічому диску Україна востаннє мала медаль 14 років тому, коли так само бронзовим призером у Бидгощі-2008 став Микита Нестеренко.

Участь збірної України в чемпіонаті світу в Калі стала можливою завдяки допомозі Фонду солідарності та Світової легкої атлетики. Вони спільно покрили витрати на участь нашої команди у чемпіонаті світу в Калі.

Національний олімпійський комітет України щиро вітає спортсменів та їхніх тренерів з яскравим виступом на змаганнях світового масштабу!