#OlympicLab завітав на Прикарпаття
10 Серпня 2022 Поділитися
#OlympicLab завітав на Прикарпаття

Днями для вихованців Івано-Франківської ОДЮСШ та вимушено переміщених дітей з тимчасово окупованих територій, які наразі перебувають на Прикарпатті, реалізовано Всеукраїнський освітній проєкт НОК України #OlympicLab.

Модуль «Чат з чемпіонами та навички лідерства» було організовано спільними зусиллями регіональних олімпійських осередків Івано-Франківщини та Херсонщини.

До дітей розповісти про олімпійський рух завітали: голова відділення НОК України у Івано-Франківській області  Мирослав Карабін, представниця відділення НОК України в Херсонській області  Катерина Кострікова та майстер спорту України міжнародного класу з боксу, учасник ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція), чемпіон світу з боксу серед професіоналів 2017 року за версією світової боксерської асоціації - Віктор Поляков.

 

На початку Мирослав Карабін привітав присутніх та зробив короткий екскурс у зародження сучасних Олімпійських ігор, також розповів про відомих олімпійців з Прикарпаття, а на закінчення побажав всім присутнім залишатися завжди сильними духом і тілом. 

Після вітальних слів відбулася жвава бесіда між гостями та ВПО дітьми і вихованцями спортивної школи на тему ролі фізичної культури та спорту в житті спортсменів-олімпійців та у повсякденному житті молоді. 

 

У другій половині заходу увагу присутніх привернули до не менш важливого напрямку - це здоровˈя. Поділився досідом про покращення здоровˈя молоді в рамках проєктів, які проводить мережа відкритих освітньо-культурних просторів «Гончаренко центр», керівник департаменту  Антон Панарін відзначив важливість поширення тенденцій до здорового способу життя у молоді та важливу роль у розвитку спортивної інфраструктури загалом, як факторів покращення здоровˈя населення нашої держави, а завдяки цьому, покращення якості життя кожного громадянина зокрема.

На завершення всі учасники проєкту отримали олімпійські подарунки від НОК України.

Медіа