Молодь Гостомеля приєдналася до проєкту НОК «Do like Olympians»
22 Серпня 2022 Поділитися
Молодь Гостомеля приєдналася до проєкту НОК  «Do like Olympians»

За ініціативи обласного олімпійського осередку Київщини, спортивний проєкт НОК України завітав до міста-героя Гостомель.

Олімпійці побували на футбольному марафоні «Незламна МРІЯ», де пітримали юних спортсменів. 

Родзинкою заходу став матч між наймолодшими учасниками змагань та їхніми мамами, що у запеклій бородьбі завершився з рахунком 3:2 на користь діток.

Серед почесних гостей були присутні: призер Олімпійських ігор, Заслужений майстер спорту України з вільної боротьби  Валерій Андрійцев, командир добровольчого формування Гостомельської ОТГ Андрій Бондаренко; президент футбольного клубу «Кудрівка» Роман Солодаренко.

На урочистому відкритті до команд та присутніх звернувся Ігор Малинський та вручив подарунковий сертифікат на 68 комплектів футбольної форми для Футбольної команди «Фенікс» (Гостомель) від Благодійного фонду Гостомель #Майбутне.

Після змагань всі учасники отримали пам’ятні медалі, сертифікати, солодкі подарунки та сувенірну атрибутику від НОК України.

Олімпійський осередок висловлює подяку партнерам заходу: Благодійному фонду «Гостомель #Майбутнє», Торговому дому «Вина світу», БФ «Червоний хрест для тварин» та всім, хто долучився до організації турніру.

Дякуємо ЗСУ за можливість проводити такі заходи!

Медіа