Бадьорий Do like Olympians на Хмельниччині
26 Серпня 2022 Поділитися
Бадьорий Do like Olympians на Хмельниччині

Проєкт Національного олімпійського комітету України завітав до оздоровчої бази Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді, що розташована в Староушицькій селищній територіальній громаді Кам'янець-Подільського району.

Для відпочивальників на оздоровчй базі дітей регіональним осередком НОК України була організована цікава зустріч з тренером-викладачем зі спортивної гімнастики ХОЦФВУМ Світланою Гуцалюк.                                                                        

Під час спілкування Світлана поділилась спогадами про свій спортивний шлях від початківця до майстра спорту та найвагоміші досягнення на всеукраїнських спортивних аренах, про участь в Іграх доброї волі-1986, про ставлення до тренувань спочатку в якості спортсменки, а пізніше – тренера. Із задоволенням відповіла на десятки цікавих запитань. 

Надалі відбулась запальна руханка та тренування під керівництвом гості, де кожен отримав практичні поради та продемонстрував гарну фізичну форму та техніку.                                        

На завершення зустрічі найактивніші її учасники отримали подарунки та футболки з логотипом проєкту від організаторів, а також позитивні емоції під час традиційних стрибків на фоні тематичного банера та мальовничих краєвидів Дністра.

Медіа