Юні футболісти Івано-Франківської ОДЮСШ приєднались до проєкту НОК України «Do like Olympians»
29 Серпня 2022 Поділитися
Юні футболісти Івано-Франківської ОДЮСШ приєднались до проєкту НОК України «Do like Olympians»

На стадіоні «Юність» Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, за ініціативи, відділення футболу ОДЮСШ, Івано-Франківської обласної асоціації футболу, обласних олімпійських осередків Івано-Франківської та Херсонської областей провели спортивний проєкт – «ПОРУЧ», для спортсменів школи та дітей, які були вимушено переміщені з областей, де ведуться бойові дії.

Відновлення через спорт – це новий напрямок спільного проєкту Міністерства освіти і науки України та ЮНІСЕФ, який має назву «ПОРУЧ», та має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни. «ПОРУЧ» передбачає роботу груп психологічної підтримки, арт-терапію, майстер-класи, розвиток здорового харчування та спортивні заняття.

Серед гостей, які прийшли привітати учасників: голова відділення Національного Олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін; представниця відділення НОК України у Херсонській області Катерина Кострикова; заступник голови Івано-Франківської обласної асоціації футболу, адміністратор проєкту ЮНІСЕФ «ПОРУЧ» Микола Васильків; головний секретар асоціації футболу в області Олег Волосянко та майстер спорту України міжнародного класу з боксу, учасник XXVIII літніх Олімпійських ігор в Афінах Віктор Поляков.

Після урочистої частини Віктор Поляков провів з учасниками проєкту «Розминку з олімпійцем».

По закінченню руханки на стадіоні діти почергово позаймалися з психологом, потім пограли у рухливі ігри з футбольним м’ячем, а на завершення медичні волонтери розказали та продемонстрували, що робити у випадку різних надзвичайних ситуацій.

Для відновлення сил після активних ігор діткам вручили корисні солодощі та олімпійські подарунки від НОК України. На думку організаторів проєкту «ПОРУЧ», такий формат роботи сприятиме психологічному відновленню після травматичного стресу та подоланню страхів у зв’язку з війною.

Медіа