Гостомель у рамках проєкту НОК України «Всеукраїнський олімпійський урок» відсвяткував День фізичної культури і спорту України
12 Вересня 2022 Поділитися
Гостомель у рамках проєкту НОК України «Всеукраїнський олімпійський урок» відсвяткував День фізичної культури і спорту України

Свято спорту відбулося у стінах Гостомельського ліцею №1.

Олімпійський урок-2022 зібрав представників спортивних секцій, які на сьогодні функціонують в селищі, а саме: футбол, волейбол, дзюдо, бокс, хортинг, рукопашний бій, тхеквондо, фітнес та важка атлетика.

На початку заходу, після виконання Державного Гімну фіналісткою дитячого Євробачення-2022 Єлизаветою Петрук та хвилини мовчання за полеглими Героями України, вітальне слово мали почесні гості та організатори, серед яких: голова відділення НОК України в Київській області, член НОК України Ігор Малинський, який привітав всіх учасників спортивного руху та зачитав вітальні слова президента НОК України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки.

У ході заходу підростаюче покоління Гостомеля показало свої найкращі навички та вміння під час показових виступів у обраному виді спорту.

По завершенню діти з масою позитивних емоцій та заряджені спортивною енергією, були нагороджені пам'ятними медалями, сертифікатами та цінними подарунками від НОК.

Медіа