«Олімпійський урок» для юних баскетболістів Прикарпаття
13 Вересня 2022 Поділитися
«Олімпійський урок» для юних баскетболістів Прикарпаття

Доброю традицією стало проведення спортивного заходу Національного олімпійського комітету України на теренах Івано-Франківської області.

У межах відзначення Дня фізичної культури і спорту олімпійський проєкт завітав до юних спортсменів відділення баскетболу обласної ДЮСШ та вихованців Академії БК «Говерла».

На початку уроку тренер маленьких баскетболістів Аїда Євту наголосила на важливості активних та регулярних занять фізичними вправами у житті кожного з нас. У продовження цієї думки, гість заходу – учасник Олімпійських ігор з боксу Віктор Поляков додав, що саме у такому юному віці розпочинав свій олімпійський шлях, на якому зустрічалось багато перешкод, проте загартування фізичними вправами дало можливість подолати ці перешкоди і досягнути врешті-решт омріяного Олімпійського старту.

Далі настала пора змагань у вигляді естафет. Понад 60 юних баскетболістів змагалися у трьох вікових групах. Кожен з учасників доклав зусиль до успіху власної команди та проявив свою силу волі, терпіння та вміння сприймати не лише перемоги, але й поразки.

У підсумку усі учасники заходу отримали відзнаки та пам’ятні подарунки від НОК України.

Медіа