Для дітей зі Сходу та Заходу України провели «Олімпійський урок» у Береговому
10 Вересня 2022 Поділитися
Для дітей зі Сходу та Заходу України провели «Олімпійський урок» у Береговому

У День фізичної культури і спорту України в Закарпатській області відбулося свято в рамках традиційного спортивно-виховного заходу «Всеукраїнський олімпійський урок».

Він проходить у нашій державі з 2005 року за ініціативи Національного олімпійського комітету України і за підтримки Міністерства молоді та спорту й Міністерства освіти і науки України.

Учбово-спортивна база «Закарпаття» Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» у цей день зібрала юних спортсменів Берегового, а також дітей-переселенців до цього міста із регіонів, що постраждали від російської збройної агресії. Захід розпочався з виконання гімну України, після чого всі вшанували пам’ять воїнів-героїв, загиблих у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність нашої держави.

Присутнім на заході зачитали привітання від президента НОК України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки, розповіли про сутність Олімпійського уроку. Хлопців та дівчат у прагненні до пізнання ідей олімпізму й до нових перемог підтримали: начальник відділу фізкультурно-спортивної роботи управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації Марина Будовій, голова Донецької територіальної організації ВФСТ «Колос», член виконкому Відділення НОК України в Донецькій області Іван Костянецький, голова Відокремленого підрозділу ГО «ВФСТ «Колос» у Закарпатській області Василь Хмельницький, голова ГО «Луганська територіальна організація ВФСТ «Колос» Анатолій Бєлік. 

Почесні гості привітали дітей зі святом та побажали наполегливо йти до реалізації своїх цілей, досягати успіхів у спорті та навчанні. Особливістю урочистої церемонії стало нагородження талановитої молоді міста Берегове – подарунки від НОК України отримали по три найкращих спортсмени з 10 загальноосвітніх шкіл.

Звичну для олімпійських активностей руханку із юними атлетами провели тренер з волейболу Владислав Будовій та вчитель фізичної культури Катерина Костянецька, які тимчасово переїхали з Донецької області до Закарпаття.  

На святі дітей зі Сходу та Заходу України об’єднали спортивні локації з 5 видів. У рамках відкритих тренувань свою майстерність продемонстрували боксери та борці греко-римського стилю. Позмагалися на спортивному майданчику дівчата у волейболі та змішані команди у футболі та баскетболі 3x3 (по 4 збірні), кращих із яких нагородили кубками і медалями.

Кожен учасник «Олімпійського уроку» отримав подарунок від НОК України на згадку, а також зарядився гарним настроєм й позитивними емоціями від рухливої частини заходу і дружнього спілкування.

Медіа