«Олімпійська книга» для студентів університету ім. Степана Дем’янчука
13 Вересня 2022 Поділитися
«Олімпійська книга» для студентів університету ім. Степана Дем’янчука

Проведення цього Всеукраїнського проєкту Національний олімпійський комітет України започаткував у 2011 році.

Щороку нові і нові екземпляри найрізноманітнішої олімпійської літератури стають цінним надбанням як для книгозібрань освітніх закладів та бібліотек, так і для особистих фондів фахівців сфери фізичної культури і спорту. 

Відділення НОК України в Рівненській області також впродовж цього часу організовує вручення олімпійської літератури в різних закладах освіти області. Днями «Олімпійська книга завітала до студентів Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. 

На заході були присутні відомі спортсмени регіону: Сергій Ліщук, Ольга Котовська, Світлана Станко та Світлана Жульжик. Вони розповіли про свої спортивні здобутки та відповіли на численні питання студентів і викладачів.   

«Дуже приємно, що унікальні книги про олімпійський рух та всесвітньо відомих спортсменів поповнили фонд бібліотеки університету. Продовжуємо працювати разом, щоб популяризувати здоровий спосіб життя і олімпійські цінності, спільно виховувати нових чемпіонів, які будуть розвинуті як фізично так й інтелектуально», – наголосив голова Відділення НОК України в Рівненській області Микола Петренчук.

Окрім книг університету урочисто вручили Олімпійський прапор та передали олімпійську символіку і атрибутику.

Медіа