«Олімпійський урок» завітав на Рівненщину
15 Вересня 2022 Поділитися
«Олімпійський урок» завітав на Рівненщину

Гості завітали до учнів школи в мальовничому селі Олександрія.

Представники регіонально олімпійського осередку разом з працівниками обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організували для школярів цікаву спортивну програму.

До участі у спортивних естафетах були залучені учні Обласного мистецького ліцею в с. Олександрія. Вони заздалегідь сформували команди та інтенсивно готувалися до змагань.

Перед початком Уроку діти вишикувалися перед суддями, котрі розповіли їм про умови проходження дистанцій і особливо акцентували увагу на порушеннях правил, за котрі можуть нараховуватися штрафні бали. Учні уважно вислухали всі інструкції і поради, після чого без зволікань взялися долати дистанції.

Естафети промайнули дуже швидко. «Фітбол», «Рівновага» «Флорбол» та «Ягоди» не були складними і всі команди легко впоралися з завданням. Зрештою, перемогу у змаганнях святкували команда «Помаранчеві».

На завершення, організатори нагородили призами і сертифікатами, які надало Відділення НОК України в Рівненській області, учасників команд, зробивши з ними на пам'ять спільне фото.

Медіа