В Україні, як і у всіх країнах Старого Світу, стартував Європейський тиждень спорту
23 Вересня 2022 Поділитися
В Україні, як і у всіх країнах Старого Світу, стартував Європейський тиждень спорту

Національний олімпійський комітет, який вже четвертий рік поспіль виступає координатором цієї суспільноважливої ініціативи в Україні, організував «Чат з чемпіоном». Цей формат є одним з напрямків освітнього проєкту НОК #OlympicLab. В рамках Тижня #BeActive він об’єднав студентів та фахівців Броварського, Дніпропетровського, Львівського, Харківського та Донецького фахових спортивних коледжів.

Гостем Чату став легендарний легкоатлет, Олімпійський чемпіон, Президент НОК України Сергій Бубка.

«Війна стала випробуванням не лише для українського народу, а й для всього світу. Тому сьогодні як ніколи ми повинні бути об’єднаними, здоровими, міцними. Ми повинні боротися за нашу спільну перемогу, боротися за наші права, за нашу державу та наші інтереси. Для  цього ви як молоде покоління маєте бути як фізично, так і ментально дуже сильними. Отож, проведення таких ініціатив як Європейський тиждень спорту є надзвичайно важливою справою», – наголосив Сергій Назарович.

«Ми – українці, розділяємо європейські цінності, ми частина європейської сім’ї, Україна – це Європа! Я пишаюся тим, що ми отримали статус кандидата на членство в ЄС. Це стало можливим завдяки і нашим спортсменам, які теж зробили свій великий внесок у здобуття цього статусу. 

Наша країна вже декілька років активно долучається до заходів Європейського тижня спорту. Ми маємо рекордну кількість амбасадорів цього заходу в Україні, які мають видатні здобутки. Їхні поради та досвід є дуже корисними для нашої молоді та громадян».

Майбутні спортивні фахівці та атлети сповна скористалися нагодою отримати корисні поради.

Розмова вийшла теплою і щирою.

Медіа