До святкування Європейського тижня спорту приєдналися юні спортсмени Сум
26 Вересня 2022 Поділитися
До святкування Європейського тижня спорту приєдналися юні спортсмени Сум

На заході зібрались юні спортсмени міста, а саме: баскетболісти, хокеїсти, плавці та дзюдоїсти.

З метою популяризації фізичної активності та здорового способу життя, які залишаються одними із головних пріоритетів Євросоюзу та України у сфері спорту, відділення Національного олімпійського комітету України в Сумській області в спортивному залі «Динамо» реалізувало Всеукраїнський проєкт серед дітей та молоді «DO like OLYMPIANS». 

Спортсмени розпочали свій активний день з Олімпійської розминки, до якої долучилися чемпіони та призери спортивних змагань: чемпіонка Європи, бронзова чемпіонка світу зі спортивної ходьби на 50 км, переможниця багатьох міжнародних марафонів Людмила Шелест, учасниця Олімпійських ігор з лижних гонок Тетяна Антипенко, учасниця Олімпійських ігор, рекордсменка області з бар’єрного бігу Оксана Шкурат, чемпіон з Всесвітньої Універсіади, рекордсмен України з естафетного бігу Віталій Корж. 

Після запальної розминки, добре розігрівши м‘язи, учасники заходу перейшли до веселих естафет, які проводив майстер спорту України з легкої атлетики Юрій Штанов. Вони супроводжувалися великою кількістю різноманітних активностей та наповнили спортивний майданчик позитивними емоціями. 

На спортивний захід прийшли підтримати та повболівати за спортсменів: срібна призерка зимових Олімпійських ігор з біатлону, голова регіонального олімпійського осередку Олена Петрова, перший заступник голови СОО ФСТ «Динамо» України Микола Шаховський, представники органів державної влади. Гості побажали присутнім гарного настрою, а юним спортсменам перемог, любити спорт, займатися спортом і досягати олімпійських вершин! 

Крім нових знань, позитивних емоцій, заряду енергії та бадьорості, за активну участь у заході всі учасники отримали сувеніри від Національного олімпійського комітету України.

Медіа