«Do Like Olympians» завітав до Львівського фахового коледжу харчової і переробної промисловості
26 Вересня 2022 Поділитися
«Do Like Olympians» завітав до Львівського фахового коледжу харчової і переробної промисловості

Представники відділення НОК України у Львівській області прийшли разом з уславленою борчинею, чемпіонкою світу та Європи, учасницею Ігор трьох Олімпіад Юлією Ткач.

Справжнє спортивне свято зі спільною руханкою, цікавими естафетами й вікториною олімпійської тематики організувала викладачка фізичного виховання коледжу, МСМК з боксу Вікторія Вірт-Гарасимович. А юнаки й дівчата, які взяли участь у олімпійському дійстві, з непідробним захопленням слухали розповідь Юлії Ткач про особистий шлях у спорті – від новачка до олімпійських столиць, про секрети спортивної майстерності та значення спорту у її житті. 

Студенти мали змогу оглянути спортивні медалі та нагороди, які Юлія Ткач принесла з собою, і ще довго не відпускали її, очікуючи автограф від титулованої львівської спортсменки. 

Саме Юлія Ткач, разом із заступницею директора коледжу, кандидатом наук Іриною Тарасюк, вручили майбутнім фахівцям сфери харчової промисловості сертифікати учасника Всеукраїнського олімпійського уроку за підписом Олімпійського чемпіона Сергія Бубки.

А заступниця голови – відповідальна секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба – зауважила на особливій цінності олімпійських ідеалів під сучасну пору й передала для циклової комісії фізичного виховання коледжу літературу олімпійської тематики та спортивний інвентар.

Спортивний захід авершився традиційно спільною фотографією й незабутніми емоціями.

Медіа