«Олімпійський урок #BeActive» в Міжнародному дитячому центрі «Артек Гірський»
26 Вересня 2022 Поділитися
«Олімпійський урок #BeActive» в Міжнародному дитячому центрі «Артек Гірський»

Все активніше учнівська молодь країни долучається до освітнього проєкту Національного олімпійського комітету України «Олімпійський урок», який цьогоріч проводиться в рамках Європейського тижня спорту.

За доброю традицією, що склалася впродовж останніх кількох років, це свято спорту завітало до Міжнародного дитячого центру «Артек». Внаслідок повномасштабної воєнної агресії проти України він змушений був переїхати і розпочати свою роботу на території Закарпатської області (Хустський район, с. Березники), відкривши нову дитячу співдружність «Артек Гірський».

Понад 250 вихованців «Артеку» – дітей з усієї України, які зараз потребують особливої підтримки, а саме: діти-сироти, діти, один із батьків яких загинув на війні, діти з інвалідністю, діти, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей і діти осіб, визнаних учасниками бойових дій, стали учасниками запальної руханки та одноіменного флешмобу «BeActive».

Потім дітлахи виявили найвправніших у волейболі та футболі, настільному тенісі та флорболі, та проявили обізнаність в олімпійському русі в тематичній вікторині.

Зазвичай до проведення таких активностей долучаються наші імениті олімпійці, але зважаючи на незвичні умови сьогодення ця відповідальна місія була покладена на очільника регіонального олімпійського осередку Закарпаття Івана Риляка. Гість передав слова привітань від імені президента НОК України Сергія Бубки та, звісно, тематичні подарунки з символікою олімпізму та Європейського тижня спорту від НОК України.

Медіа