До «Олімпійського уроку» #BeActive долучилося понад 200 вихованців Львівського коледжу спорту
27 Вересня 2022 Поділитися
До «Олімпійського уроку» #BeActive долучилося понад 200 вихованців Львівського коледжу спорту

Цими днями, з нагоди відзначення Європейського тижня спорту та в межах проєкту НОК «Олімпійський урок», учні та студенти Львівського фахового коледжу спорту, взяли участь у традиційній щорічній першості з легкоатлетичного кросу під гаслом #BeActive.

Забіги юнаків та дівчат на кросових дистанціях довжиною 1000 та 2000 метрів гравійними алеями Стрийського парку Львова відбулися за відповідних організаційних заходів дирекції Львівського фахового коледжу спорту, активної підтримки відділення НОК України у Львівській області та чіткої взаємодії суддівської бригади на чолі з Віктором Чернихом. Навіть велопатруль Львівської поліції прагнув створити безпеку спортивному заходу.

Участь у легкоатлетичних забігах та «Олімпійському уроці» #BeActive взяли понад 200 юних спортсменів: учні 7-11 класів та студенти 1-3 курсів, які представляють спортивні відділення з 13 олімпських видів спорту.

Заступник директора, відповідальна секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба наголосила на тому, що цьогорічний спортивний захід, який проводиться в умовах воєнного стану, є можливим завдяки героїчним зусиллям Збройних сил України. Усі учасники спортивного дійства хвилиною мовчання вшанували пам'ять про вихованців Львівського спортколеджу, які віддали своє життя за наше мирне небо, а серед них титуловані свого часу спортсмени: МСМК Дмитро Сидорук (стрільба з лука), Іван Бідняк (кульова стрільба), Артур Гриценко (футбол).

Серед найкращих у своїх вікових групах на бігових дистанціях виявилися: Марина Шеремет (фехтування), Дарина Зайшла, Руслан Кіт (вільна боротьба), Яна Гавура, Олег Рибак, Владислав Шах (сучасне п’ятиборство). Усі переможці та призери отримали грамоти, медалі й тематичні подарунки від НОК України.

До нагородження переможців долучилися: стипендіатка відділення НОК України у Львівській області, недавня випускниця коледжу санкарка Катерина Васильків, учасник двох зимових Олімпіад, тренер відділення санного спорту Олег Жеребецький та Заслужені тренери України Світлана Колядінцева, Віктор Глібенко, Вікторія Бунєєва, Наталія Роговенко.

Окрім суто спортивного змагання, ця першість засвідчила й своє головне покликання – наголосити на олімпійських цінностях, сприяти усвідомленню значення здорового способу життя та вихованню почуття патріотизму, гордості за спортивні успіхи на славу свого навчального закладу й України загалом. 

«Олімпійський урок-2022» у Львівському коледжі спорту традиційно завершився численними фотографіями й незабутніми емоціями.

Медіа