«Олімпійський урок» на сумському «Авангарді»
12 Вересня 2022 Поділитися
«Олімпійський урок» на сумському «Авангарді»

В спортивному залі стадіону відбувся захід для дітей 2017-2011 р.н.

Організатором заходу виступило відділення Національного олімпійського комітету в Сумській області у співпраці з управлінням молоді та спорту Сумської облдержадмiнiстрації та командою благодійного фонду «BALU».

Привітати учасників спортивного свята завітали: регіонального олімпійського осередку, срібна призерка Олімпійських ігор з біатлону Олена Петрова, чемпіонка Європи, бронзова чемпіонка світу зі спортивної ходьби на 50 км, Людмила Шелест, учасник Олімпійських ігор Олексій Шелест, представники влади та ін.

Після урочистостей всі присутні долучилися до веселої спортивної розминки, яку проводили Майстер спорту України, марафонець, тренер функціонального тренінгу Дмитро Стриженко та Заслужений тренер України, чемпіонка світу з боді-фітнесу Ольга Назарова. Гості та малеча зарядилися хорошим настроєм та енергією на весь день. Для дітей були проведені «Веселі естафети». Хлопці і дівчата завзято долали різноманітні труднощі, проявили спритність, активність, організованість, взаємопідтримку і дружбу. 

По закінченню заходу всі учасники отримали приємні подарунки від Національного олімпійського комітету України, благодійний фонд «BALU» передав необхідні для бомбосховища продукти і подарунки школі Олімпійського резерву імені Володимира Голубничого. Всі присутні зарядилися позитивними емоціями, ще довго і гамірно не покидав гарний настрій учасників і гостей, які були присутні на святі.

Медіа