Борцівський турнір «Олімпійські надії Поділля» в Хмельницькому
01 Жовтня 2022 Поділитися
Борцівський турнір «Олімпійські надії Поділля» в Хмельницькому

З нагоди відзначення 85-річчя заснування Хмельницької областІ та Європейського тижня спорту на трьох килимах спеціалізованого залу Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді проведено відкритий обласний турнір «Олімпійські надії Поділля» з вільної боротьби серед юнаків 2008-2010 р.н., хлопчиків 2011-2013 р.н. та дівчат 2008-2014р.н.

Організаторами змагань виступили Асоціація спортивної боротьби Хмельницької області, відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області, Департамент освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, обласний центр фізичного виховання учнівської молоді. 

Привітали юних спортсменів заступник директора – начальник управління освіти та науки Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА Олег Мартинюк та директор ХОЦФВУМ, заступник голови обласного  відділення НОК України Анатолій Федосєєв, які ,зокрема, згадали уславлених місцевих борців, що за піввіку існування закладу зростали в цьому залі від початківців до переможців та призерів найпрестижніших міжнародних змагань, в тому числі неодноразових чемпіонів Європи: Ірину Мерлені, Тетяну Комарніцьку, Павла Олійника, та побажали примножити їхні досягнення. 

Участь взяли борці, котрі представляли 27 команд майже з усіх куточків нашої країни. Змагання пройшли на високому організаційному рівні. 

Переможці та призери були відзначені грамотами, медалями та призами від організаторів.

Медіа