Голова відділення НОК в Харківській області Віктор Христоєв удостоєний «Європейської лаврової нагороди»
03 Жовтня 2022 Поділитися
Голова відділення НОК в Харківській області Віктор Христоєв удостоєний «Європейської лаврової нагороди»

Її ювілейна церемонія відбулася в грецькій Олімпії під час 42-го семінару Європейських Олімпійських Комітетів.

Ця відзнака, заснована 15 років тому, є визнанням видатної ролі в просуванні та розвитку спорту. Всього на семінарі ЄОК нагороду отримали 10 лауреатів.

Віктор Анатолійович понад 40 років працює у сфері спорту. За цей час він обіймав керівні посади в обласних органах з питань фізичної культури і спорту, працював заступником Міністра молоді та спорту.

Був одним із засновників відділення НОК у Харківській області. У 2016 році був обраний головою, і ці роки виявилися найважчими у діяльності відділення через COVID-19, виклики та воєнні дії, що відбуваються в країні.

Наразі, незважаючи на вкрай складну ситуацію в Харкові – постійні обстріли бомбардування, руйнування, Віктор Христоєв продовжує активно підтримувати спортсменів та просувати олімпійські цінності. Він активно займається волонтерством, допомагаючи олімпійській родині області, людям похилого віку, багатодітним родинам, лікарням та всім, хто потребує підтримки.

Тож, зважаючи на те, що Віктор Анатолійович все своє життя залишається вірним ідеалам олімпізму та людяності, докладає максимальних зусиль до розвитку олімпійського руху та підтримки спортсменів, саме його кандидатуру НОК України вирішив висунути на здобуття такої почесної відзнаки як «Європейська лаврова нагорода».

Медіа