#BeActive! Як пройшов Європейський тиждень спорту в Україні!
03 Жовтня 2022 Поділитися
#BeActive! Як пройшов Європейський тиждень спорту в Україні!

Попри важке становище, у якому перебуває наша країна вже понад сім місяців, українці знову довели, що спорту є місце скрізь і завжди, й приєдналися до суспільно важливого проєкту #BeActive.

З 23 по 30 вересня в країнах Старого світу під гаслом #BeActive проходив Європейський тиждень спорту, координатором якого в Україні є Національний олімпійський комітет. 

За доброю традицією старт заходам #BeActive дав посол Євротижня спорту в Україні, президент НОК Сергій Бубка. Під час «Чату з чемпіоном» за участю студентів та вихованців спортивних училищ в #OlympicLab він наголосив, що в такий складний час ми всі повинні бути сильними та єдиними! 

Заклик олімпійського чемпіона підтримали й інші посли Євротижня спорту в Україні: Олена Говорова, Анастасія Коженкова, Наталія Добринська та Ольга Саладуха. Разом з нашими відомими та титулованими спортсменками долучились у соцмережах до челенджу #BeActive й чемпіони та призери літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю-2022. Радомир Стельмах, Єлизавета Литвиненко, Станіслав Корчемлюк, Діана Семченко, Ольга Машанєнкова, Микола Котенко та інші, показавши улюблені вправи зі свого арсеналу, закликали усіх бути активними, здоровими, сильними та спортивними, тренувати щодня тіло і дух, маленькими кроками йти до великої перемоги.  

До відзначення Європейський тиждень спорту долучилися всі  обласні відділення НОК України. Учасниками запальної руханки та флешмобу «BeActive» стали понад 250 вихованців Міжнародного дитячого центру «Артек», який тимчасово працює на території Закарпатської області. Це діти з усієї України, які потребують особливої підтримки, і зокрема ті, які проживають у населених пунктах на лінії зіткнення, а також чиї батьки є учасниками бойових дій. 

Одними з перших гасло бути активними підхопили мешканці незламних містечок Київщини – Ірпеня та Гостомеля. Тут до заходів, організованих регіональним осередком, долучалася не лише молодь, а й представники старшого покоління. Вони на власному прикладі доводили, що фізично активними слід бути у будь-якому віці.

Креативно підійшли до втілення мети Євротижня спорту й інші відділення НОК України. Практичній частині заходів з різноманітними фізичними активностями часто передувала інтенсивна теоретична  частина, під час якої учасники дізнавалися, чому спорт має бути невід’ємною частиною життя. Традиційні пізнавальні проєкти НОК #OlympicLab та Олімпійський урок  проходили й далі проходитимуть під гаслом #BeActive.

Медіа