Олімпійський комітет Польщі вручив відзнаки Fair Play за допомогу українцям
27 Вересня 2022 Поділитися
Олімпійський комітет Польщі вручив відзнаки Fair Play за допомогу українцям

У Олімпійському центрі Національного олімпійського комітету Польщі (PKOl) у Варшаві відбулась урочиста церемонія вручення нагород та відзнаки Fair Play PKOl за 2021 рік.

У 1977 році Польський олімпійський комітет створив Комісію Fair Play, яка з того моменту щорічно нагороджує спортсменів, тренерів, функціонерів, вболівальників, а також спортивні організації, таким чином відзначаючи їхні заслуги у просуванні засад чесної гри.

Щорічно нагороду Fair Play PKOl отримують номінанти у чотирьох категоріях. У зв’язку із вторгенням росії в Україну і дуже важкою ситуацією на нашому східному кордоні, Польський олімпійський комітет вирішив надати додаткові відзнаки.

«Ми тут, тому що нас об’єднує Fair Play. Я б хотіла, щоб ця зустріч стала приводом
обговорювати цінності не тільки в спорті, а й у житті. Цього року, зважаючи на складну
ситуацію в Україні, ми вирішили нагородити відзнаками за особливе ставлення
та допомогу Україні та українським спортсменам у важкий воєнний час. Радію тому, що попри ці важкі часи, спорт має силу змінити світ і об'єднати людей» – сказала Ганна Вавровська, президент клубу Fair Play Олімпійського комітету Польщі.

Усі учасники заходу мали можливість побачити звернення президента НОК України Сергія Бубки, який наголосив на цінностях «Чесної гри» та подякував польській олімпійській спільноті, польському народові за допомогу та сприяння під час війни в Україні. Він також відзначив допомогу Польського олімпійського комітету Національній олімпійській збірній України щодо організації її перебування на зимовому ЄЮОФ у м. Вуокатті (Фінляндія), урочистостях з нагоди спільних проводів команд України та Польщі тощо.

Вдячність та почесну віднаки Fair Play PKOl за виключну позицію та допомогу для України та українським спортсменам у важкі часи війни отримав і президент НОК України Сергій Бубка. Також у числі лауреатів: чотириразовий Олімпійський чемпіон з легкої атлетики Роберт Коженьовські, відомий футболіст Роберт Левандовський, відома тенісистка Іга Швьонтек, федерації з видів спорту та багато інших.

Медіа