Юні львівські стрибуни у воду долучилися до Європейського тижня спорту #BeActive
05 Жовтня 2022 Поділитися
Юні львівські стрибуни у воду долучилися до Європейського тижня спорту #BeActive

Його вони відзначили відкритим тренуванням у просторому гімнастичному залі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту, що базується у Львові.

Під орудою бригади тренерів у складі: Уляни Кавійчик, Дмитра Адамчука та Заслуженого тренера України Олега Мельникова, юні львівські стрибуни у воду демонстрували в залі гімнастики свою фізичну готовність та технічну майстерність. А Вікторія Медвецька та Георгій Мельник долучилися до всеукраїнського челенджу #BeActiveUA й продемонстрували свої улюблені вправи з арсеналу підготовки стрибуна уводу. 

Очільниця обласної федерації стрибків у воду, заступниця голови відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба, висловлюючи спільну подяку героїчним Збройним Силам України, розповіла про традиції проведення «Всеукраїнського Олімпійського уроку», важливі олімпійські цінності, про оновлене гасло «Швидше, вище, сильніше – разом!» та відзначення Європейського тижня спорту. 

Усі присутні на спортивному дійстві #BeActive отримали сертифікати учасника «Всеукраїнського олімпійського уроку-2022», сувенірні та книжкові подарунки від НОК України. А унікальне енциклопедичне видання «Стрибки у воду» зібрало після тренування не тільки тренів зі стрибків у воду, але й усіх присутніх у спортивному залі фахівців спортивної гімнастики.

Медіа