Олімпійський куточок відкрили у Луцькому ліцеї імені Василя Сухомлинського
05 Жовтня 2022 Поділитися
Олімпійський куточок відкрили у Луцькому ліцеї імені Василя Сухомлинського

Для комплектування куточка представники регіонального олімпійського осередку Волині передали цікаву літературу від Національного олімпійського комітету України та Олімпійської академії України.

Це книги з історії Олімпійських ігор та Олімпійського спорту, часописи про кращих українських спортсменів і тренерів, та інша література на олімпійську тематику.

Інформаційний блок доповнила книга від майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасника Олімпійських ігор, військовослужбовця Державної прикордонної служби України Івана Банзерука, який подарував видання зі своїм підписом та побажаннями для учнів та колективу навчального закладу.

У відкритті олімпійського куточка взяли участь: перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області Віктор Галан-Влащук, відповідальний секретар відділення Олександр Хриплюк, директор комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради» Марія Кардаш.

Медіа