Європейський тиждень спорту з дошкільнятами Хмельницького. Участь у ньому взяли 260 дітей!
05 Жовтня 2022 Поділитися
Європейський тиждень спорту з дошкільнятами Хмельницького. Участь у ньому взяли 260 дітей!

У закладі дошкільної освіти № 29 «Ранкова зірка» провели цікаві фізкультурні заходи, які мають заохотити дітей та їхніх батьків до фізичної активності та здорового способу життя.

Дошкільнята залюбки долучилися до челенджу #BeActive – будь переможцем! Кожна група дітей під керівництвом досвідчених вихователів виконала веселу руханку або вправи з предметами, виготовила олімпійську символіку – Олімпійський прапор, олімпійський факел – і передавала естафету іншій групі. Всього до челенджу долучилось 13 груп – 260 дітей!

Також протягом тяжня відбулася яскрава та насичена зустріч з першим заступником голови відділення НОК України в Хмельницькій області Віктором Флентіним. 90 дошкільнят середніх груп мали змогу почути розповіді про видатних спортсменів міста, переглянути фото спортивних подій, ознайомитись та погратись іграшками-талісманами Олімпійських ігор, доторкнутись до олімпійського факела, пригадати минулорічну зустріч з першою Олімпійською чемпіонкою з боротьби хмельничанкою Іриною Мерлені.

Діти виконали запальну руханку, продемонструвавши готовність вдосконалюватись в подальшому у спорті – йти маленькими кроками до великих перемог.

Малечі було дуже приємно отримати сертифікати, м’ячі для фізкультурної зали та цікаві книги на спортивну тематику в рамках реалізації акцій НОК України «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок».

Медіа