Під гаслом #BeActive у Бучі пройшов турнір з тхеквондо
11 Жовтня 2022 Поділитися
Під гаслом #BeActive у Бучі  пройшов турнір з тхеквондо

Таким чином цими вихідними у стінах Бучанського спортивного комплексу «Академія спорту» пройшов відкритий чемпіонат Бучанського району з тхеквондо ВТ, який зібрав близько 370 учасників-представників 23-х клубів з Києва та Київської області (Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель, Макарів, Бишів, Бровари, Боярка, Вишневе) та Вінниці, Івано-Франківська, Одеси і Дніпра.

Під час відкриття турніру з вітальним словом до майбутніх олімпійців звернувся голова відділення НОК України в Київській області, член НОК України Ігор Малинський, та президент федерації олімпійського тхеквондо Київської області Андрій Страховский. Вони побажали спортсменам вдалого виступу, а також не зупинятися на досягнутому та прагнути до найвищих результатів, а саме представлення нашої незламної України на найпрестижніших змаганнях світу Олімпійських іграх!

По завершенню змагань  всі учасники отримали медалі та дипломи відповідних ступенів, також комплекти нагородної атрибутики від Національного олімпійського комітету України.

Слід зазначити що Відділення НОК України в Київській області було відзначено Подякою Федерації тхеквондо Київської області за всебічне сприяння в розвитку даного виду спорту на Київщині.
 

Останнє в медіа