Свято вільної боротьби #BeActive завітало до громади Комарно
14 Жовтня 2022 Поділитися
Свято вільної боротьби #BeActive  завітало до громади Комарно

В Комарнівській міській громаді Львівщини за програмою «Всеукраїнського Олімпійського уроку» та в рамках Європейського тижня спорту тривають заходи з популяризації серед дітей та молоді олімпійського руху, фізичної культури, спорту і здорового способу життя.

Нещодавно для вихованців осередку вільної боротьби Малої академії мистецтв м. Комарно тренерка СДЮШОР «Спартаківець», майстер спорту України з вільної боротьби Надія Первачук разом з очільником СДЮШОР Ярославом Склярським провели «Олімпійський урок» та відкрите тренування. Після виконання цікавих фізичних вправ та технічних прийомів, демонстрації власних умінь та навичок, діти охоче долучилися до олімпійської вікторини й радо отримували подарунки з олімпійською символікою. А бібліотека громади Комарно отримала книгу «В олімпійській сім'ї – Україна» .

Проте найбільшим та неочікуваним подарунком для дітей була зустріч з їхнім першим тренером Орестом Крочаком – нині воїном ЗС України. Зворушлива емоційна зустріч з тренером ще більше додала бажання й наснаги юним спортсменам працювати над своїм зростанням та здобувати перемоги.

Спортивний захід відбувся за активної підтримки відділення НОК України у Львівській області, сектору молоді, спорту та туризму Комарнівської міської ради; спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Спартаківець».

Медіа