Олімпійський осередок Черкащини продовжує укріплювати співпрацю з громадами
20 Жовтня 2022 Поділитися
Олімпійський осередок Черкащини продовжує укріплювати співпрацю з громадами

Представники відділення НОК України відвідали Мошенську територіальну громаду.

Популяризувати спорт та здоровий спосіб життя, формувати ефективні моделі розвитку олімпійського руху в громаді, проводити спортивно-масові заходи, реалізувати програми та проєкти, сприяти розвитку спортивної інфраструктури в громаді – про спільну реалізацію цих напрямів домовилися представники відділення НОК України в Черкаській області та Мошенської територіальної громади. Уклали й відповідний договір про взаємодію та співробітництво.

Днями відповідальний секретар відділення Іван Урста відвідав Мошенську ТГ, до якої входять 5 сільських рад, 14 сіл, 1 селище та 1 хутір. Окрім укладення угоди, відбулася й низка активностей.

Громада стала учасником всеукраїнських проєктів НОК «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок». Бібліотеці передали комплект олімпійської літератури – про олімпійський рух, про здобутки спортсменів, спеціальні олімпійські енциклопедії. Мешканці сіл зможуть знайомитися з ідеями олімпізму через ці книги, а в бібліотеці матимуть нагоду облаштувати олімпійський куточок.

Від відділення також передали громаді олімпійські подарунки. Зокрема волейбольну сітку – для спортивного майданчика в центрі села Мошни, а набір м’ячів – для Мошенської загальноосвітньої школи. Такий інвентар допоможе мешканцям громади та школярам тренуватися, грати в різні спортивні ігри та проводити змагання.

Медіа