За підтримки олімпійського осередку у Рівному пройшли доджбольні батли
21 Жовтня 2022 Поділитися
За підтримки олімпійського осередку у Рівному пройшли доджбольні батли

У 2011 році гра отримала світове визнання.

Коли у 2017 році у спортивному залі Рівненського державного гуманітарного університету за ініціативи Відділення НОК України в Рівненській області та обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відбувся перший фестиваль з доджболу, ця гра, та й мабуть сама назва, стала для багатьох відкриттям. 

Пройшло зовсім небагато часу, як вона почала активно «освоюватись» майбутніми педагогами та рівненськими школярами. Адже, сама історія доджболу починалася з дитячих ігор. Згодом стали організовуватись найпростіші змагання, почали формуватися клуби та створюватися федерації. І коли у 2011 році створили міжнародну федерацію доджболу, яка об’єднала національні федерації США, Канади, Гонконгу, Малайзії, Нової Зеландії та Австралії, гра отримала світове визнання.

Цими днями обласний фестиваль з доджболу знову стартував у РДГУ. Його учасниками стали майбутні вчителі фізичної культури та тренери, загалом вісім команд. Перед цим організатори провели майстер-клас та серію тренувань з детальним роз’ясненням правил учасникам. І як результат – кожна з команд змогла виробити власну тактику ведення гри. 

На урочистому відкритті заходу до присутніх з вітальним словом звернулись голова Відділення НОК України в Рівненській області Микола Петренчук та завідувач кафедри теорії і практики фізичної культури і спорту РДГУ Вадим Кіндрат.

А далі була динамічна розминка в рамках проєкту НОК України #DoLikeOlympians, яку провела провела викладач кафедри Ілона Панчук. Ну а потім розпочались справжні доджбольні батли. На спортивному майданчику було досить гаряче! Команди підтримували чисельні вболівальники.

У підсумку – переможцями змагань стала команда майбутніх тренерів з групи «Т–11». Друге місце вибороли студенти групи «Ф–41», а бронзові нагороди дістались команді групи «Ф–11». По закінченню фестивалю переможці та призери отримали дипломи, медалі та призи від організаторів заходу.

Медіа