На Прикарпаття вчергове завітав освітній проєкт НОК України #OlympicLab
21 Жовтня 2022 Поділитися
На Прикарпаття вчергове завітав освітній проєкт НОК України #OlympicLab

Учасниками модулю «Розвиток/добробут – пізнай себе» стали студенти Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу.

Молодь мала нагоду краще пізнати себе разом з майстром спорту України міжнародного класу з боксу, учасником Олімпійських ігор Віктором Поляковим, тренером з комунікації Ольгою Заяць.

На початку заходу присутні вшанували світлу пам’ять, відвагу і самовідданість полеглих за Україну хвилиною мовчання, а далі представник відділення НОК України в Івано-Франківській області Олег Ковальчук відзначив важливість таких ініціатив як #OlympicLab для формування особистості.

Віктор Поляков також підкреслив позитивний вплив на юнацтво модулів проєкту та закликав студентів до активних занять фізичними вправами та спортом, які є одним із головних факторів формування здоров’я людини. 

Основна частина зустрічі розпочалася з розкриття сутності поняття «нетворкінг» та обговорення змісту цього слова. Ольга Заяць досить детально описала, як будувати коло друзів, легко знайомитися та про мистецтво легкої розмови із незнайомими людьми.

В ході заходу студенти з приємністю підтримували розмову та навіть вели дискусію, де виявлялися різні позиції, озвучувалися протилежні думки, що підштовхувало до ще активнішого мислення. 

На завершення усі учасники на теплу згадку зробили спільне фото.

 

Медіа