«Олімпійський урок» крокує Хмельниччиною
21 Жовтня 2022 Поділитися
«Олімпійський урок» крокує Хмельниччиною

У рамках партнерської благодійної програми «Дітям війни» – національної програми з тимчасового переміщення дітей із небезпечних регіонів сходу України у мальовничі куточки заходу, з метою соціалізації, оздоровлення та поліпшення їхнього психічного стану, без відриву від навчання, на початку жовтня терміном на 30 або більше днів, до Кам’янця-Подільського прибули 42 дитини середнього та старшого шкільного віку із Дніпропетровської, Донецької та Миколаївської областей.

Діти проживають у місцевому готельно-туристичному комплексі «Гала-Готелі», де для них підготували необхідні заходи з розвитку, психологічної допомоги, оздоровлення та ще багато різних щасливих дитячих несподіванок. 

Постійне піклування вони відчувають і від Леоніда Гурмана – завідуючого кафедри легкої атлетики Кам’янець-Подільського національного університету, заслуженого тренера України, члена виконкому відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області.  

Днями ним було організовано зустріч цих дітей з видатними спортсменами та фахівцями краю, зокрема: з триразовим чемпіоном і срібним призером з парафутболу літніх Паралімпійських ігор Віталієм Трушевим, чемпіонкою  світу та Європи з пауерліфтингу Анастасією Антонюк, доцентом кафедри фізичного виховання університету КПНУ Аліною Боднар, які провели Олімпійський урок. 

Унікальне знайомство з непересічними особистостями, нагода приміряти їхні медалі та дізнатися історію найважливіших змагань у житті спортсменів, – це все заради залучення дітей до здорового способу життя та популяризації серед них спорту.

Після уроку, діти позмагавшись у боулінгу, отримали від спортсменів сертифікати, подарунки та навіть медалі.

«Чужих дітей не буває. Всі діти України наші, рідні. Де б вони не перебували, якщо це Україна – вони у себе вдома. І коли їм потрібна допомога, ми всі маємо допомогти» – наголосила Світлана Гумінська, координаторка проєкту.

Медіа