До львівських школярів завітала відома борчиня Юлія Ткач
24 Жовтня 2022 Поділитися
До львівських школярів завітала відома борчиня Юлія Ткач

Днями за підтримки регіонального осередку НОК України у Львівській школі №98 відбулася цікава зустріч у форматі Do Like Olympians з чемпіонкою світу та Європи, учасницею Ігор трьох Олімпіад.

Вчителі фізкультури Анна Логай, Юрій Ковалишин, Тетяна Маслова, Олександр Степанов разом зі своїми учнями – а це два класи четвертокласників та один клас шестикласників – підготували захоплюючу спортивну і пізнавальну програми. А Юлія Ткач, яка є стипендіаткою НОК України, розповіла про свій життєвий та спортивний шлях, про враження від наймасштабніших спортивних змагань – Олімпійських Ігор, учасницею яких вона була. Юлія продемонструвала свої особисті нагороди, які школярі розглядали з особливим захопленням. 

Відтак усі разом зробили спільну руханку, а Юлія продемонструвала декілька спеціальних борцівських вправ, показала борцівські стійки й декілька улюблених прийомів. 

Було також і вдосталь часу на запитання від школярів та на спільні фотографії. Віриться, що Do Like Olympians у СЗШ №98 міста Львова запам’ятається незабутніми враженнями та емоціями.

Медіа