Do like Olympians для ліцеїстів Івано-Франківська
07 Листопада 2022 Поділитися
Do like Olympians для ліцеїстів Івано-Франківська

До спортивного проєкту Національного олімпійського комітету України, що завітав до ліцею 21 Івано-Франківська, долучилися понад 60 учасників.

З вітальними словами до школярів звернулися голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін та начальник відділу спорту у Департаменті молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Андрій Данищук.

Після урочистої частини та привітання від голови регіонального олімпійського осередку, всі учасники проєкту під чітким керівництвом срібної призерки Олімпійських ігор  Катерини Дубровіної, взяли участь у розминці, завдяки якій отримали позитивні емоції, веселий настрій і заряд бадьорості.

Після чого у форматі діалогу з іменитою лучницею відбулось знайомство з досить молодим видом спорту в Івано-Франківську – стрільбою з лука. Від початку і до кінця уроку учасники з великим зацікавленням дізнавалися про цей олімпійський вид спорту і ставили чимало питань. Також кожен зміг спробувати свої можливості у влучності.

На завершення заходу всі без винятку учасники отримали пам’ятні подарунки із символікою Національного олімпійського комітету України та зробили спільне фото на згадку.

Медіа