#Olympiclab для призерок Всеукраїнського турніру з волейболу в Тернополі
25 Листопада 2022 Поділитися
#Olympiclab для призерок Всеукраїнського турніру з волейболу в Тернополі

У межах Всеукраїнського турніру з волейболу серед дівчат, присвяченого пам’яті члена виконкому Тернопільського обласного відділення НОК України Василя Музики, було реалізовано Всеукраїнський спортивно-масовий проєкт НОК України - #OlympicLab.

Учасником заходу стала жіноча волейбольна команда Тернополя - КДЮСШ з ігрових видів спорту ТМР, яка здобула срібні нагороди турніру.

Оскільки основною темою зустрічі було обрано напрямок проєкту «Основи бізнесу та кар’єри», то своїм досвідом та настановами  з дівчатами  ділилися головний тренер команди «Галичанка-ЗУНУ»  тренер-викладач з волейболу, чемпіонка України серед жіночих команд Суперліги, фіналістка Суперкубку України — Людмила Чорненька-Борознова.

Спортивна кар’єра визначається як діяльність, яка націлена на високі досягнення і пов’язана з постійним самовдосконаленням, і це, як відзначила пані Людмила, стосується не лише фізичної форми, а й розвиток психологічної стійкості та лідерських якостей.  Окрім того, на переконання гості, серед основних завдань тренера є допомога спортсменам на шляху самореалізації і надання можливості для перетворення спортивної діяльності в спортивну кар’єру.

По завершенню заходу учасниці отримали не лише цінні поради, а й олімпійські подарунки від НОК України

Медіа