«Олімпійський куточок» для юних Тернополян
29 Листопада 2022 Поділитися
«Олімпійський куточок» для юних Тернополян

Більше 12 років НОК України проводить акцію «Олімпійський куточок», основним завданням якої є створення передумов для більш активного залучення молоді до спорту, сприяння її гармонійному розвитку на принципах та ідеалах олімпізму. В рамках акції здійснюється видання літератури про олімпійський рух та розповсюдження її у навчальних закладах, створення олімпійських бібліотек та куточків.

Цього разу набір літератури з олімпійської та спортивної тематики, у межах проєкту НОК України «Олімпійський куточок», з ініціативи Відділення НОК України Тернопільській області було передано в Тернопільську обласну бібліотеку для дітей.

Стипендіат місцевого осередку НОК України у Тернопільській області Олександр ХОМА познайомив учасників акції з історією олімпійського руху,  розповів про зміст та наповнення книг, що передаються в бібліотеку,  та зазначив, що вони стануть у нагоді для тих юних тернополян, які захочуть більше дізнатись про Олімпійські цінності, історію Олімпійського руху та Олімпійські Ігри.

Окрім цього, завдяки олімпійській літературі, що передана в бібліотеку, усі бажаючі зможуть поглибити свої знання про здоровий спосіб життя й роль спорту у житті сучасної молодої людини.

Медіа